logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Aradia Miniatures - Ganesh

Na łamach bloga Danse Macabre publikuję przeważnie zdjęcia modeli i figurek przeznaczonych do gier bitewnych, dlatego dziś z tym większą przyjemnością chcę Wam pokazać model Ganesh od Aradia Miniatures. Figurka znalazła się ufundowanych przez producenta nagród dla zwycięzcy turnieju Warheim FS – Ostatnia Faktoria (relację z tej imprezy znajdziecie tutaj).

Mierzący 80 mm, pełen detali model wyrzeźbił Allan Carrasco, a za uwiecznione na pudełku malowanie odpowiada Sergio Calvo Rubio.

Co do pudełka, to na drugim zdjęciu możecie zobaczyć jak wygląda po podróży z Italii. Choć pracownicy poczty nie oszczędzali przesyłki, pudełko pomimo pęknięcia skutecznie ochroniło wszystkie elementy figurki.

Bo musicie wiedzieć, że model Ganesh składa się aż z 15 części. Jakość odlewów jest bardzo dobra. Nie zauważyłem większych linii podziału czy nadlewek, a przygotowanie modelu do malowanie nie powinno sprawić większych trudności. Natomiast samo malowanie powinno dać zwycięzcy turnieju sporo satysfakcji.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Aradia Miniatures, a jeśli interesuje Was historia Ganesha, to zapraszam na Wikipedię.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes