logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Games Workshop - Zarbag’s Gitz

Dziś na łamach bloga Danse Macabre i gościnnie na TheNode.pl mam dla szanownego państwa-draństwa wciąż świeży unboxing zestawu Zarbag’s Gitz od Games Workshop. Większość z Was już pewnie widziała te modele z każdej możliwej strony ale i ja nie mogłem sobie odmówić przyjemności prezentacji pudełka, bo to w końcu świetne modele są.

Jeśli gracie w Warheim Fantasy Skirmish i jeszcze nie macie złożonych modeli Nocnych Goblinów, to zestaw Zarbag’s Gitz, jest bardzo dobrym wyborem. Wieloczęściowe modele Nocnych Goblinów oraz Squigów to kwintesencja żyjących pod ziemią Zielonoskórych i moim zdaniem jedne z najklimatyczniejszych modeli GW od lat.

Jeśli nie jesteście zwolennikami okrągłych podstawek to nieco problemu może sprawić przeniesienie na kwadraty. Dedykowane okrągłe podstawki są w wersji scenicznej. Nie są to jednak trudności, których modelarz nie byłby w stanie pokonać.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes