logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

North Star - Lich & Apprentice

W pierwszy piątek października zapraszam do lektury recenzji figurek Lich and Apprentice wyprodukowanych przez North Star Military Figures z myślą o grze Frostgrave. Prezentowany poniżej zestaw znalazł się wśród nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w jednym z turniejów Warheim Fantasy Skirmish.

Oba omawiane modele wykonano z metalu. Jakość odlewu jest dobra, a nieliczne nadlewki i linie podziału formy, choć widoczne, nie powinny być trudne do usunięcia.

Nekromantę i jego ucznia odziano i wyposażono stosownie do uprawianej profesji, ale z drugiej strony symbole i detale zdradzające ową profesję nie od razu rzucają się w oczy, a same modele nie są obwieszone czaszkami jak choinka bożonarodzeniowa bombkami.

Dedykowane do Frostgrave modele z powodzeniem można wcielić w szeregi jednej z Nieumarłych kompanii w Warheim FS.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes