logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Rubicon Models - Picket Fence Set #1

Jak wspomniałem tydzień temu, w maju na blogu Kostka Domina pojawiła się recenzja zestawu Log Fence Set #1 od Rubicon Models. Płot spodobał mi się na tyle, że postanowiłem zamówić dla siebie zarówno Log Fence Set #1, jak i Picket Fence Set #1 od Rubicon Models. Pierwszy z tych zestawów opisałem tydzień temu, a w dzisiejszej recenzji podzielę się swoimi wrażeniami na temat zestawu Picket Fence Set #1.

Omawiany zestaw został zapakowany w tekturowe pudełko, na frocie którego znajduje się grafika przedstawiająca umieszczone w wiejskiej scenerii ogrodzenie. Natomiast z tyłu pudełka producent umieścił grafikę przedstawiającą znajdującą się wewnątrz wypraskę, a także instrukcję złożenia i wszelkie inne istotne informacje.

Picket Fence Set #1 od Rubicon Models składa się z czterech identycznych wyprasek. Na każdej umieszczono cztery różne przęsła ogrodzenia o szerokości 105 mm, cztery takie same furtki o szerokości 30 mm, podstawki pod przęsła i furtki oraz elementy pozwalające złożyć jeden drogowskaz.

Wszystkie elementy odlano z plastiku. Nie zauważyłem żadnych nadlewek czy błon pozostałych po procesie odlewania, a wszystkie detale są dość ostre i wyraźne.

Po złożeniu elementy mają 26 mm wysokości, a całość może stworzyć ogrodzenie o długości 180 cm. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać do budowy i waloryzacji makiet w skali 28–32 mm.

Opisany powyżej zestaw płotów jest dostępny między innymi na stronie sklepu Battle Models, gdzie znajdziecie też więcej informacji.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes