logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Mini Monsters - Małe Gargulce

Dziś szanowne państwo-draństwo może rzucić okiem na zestaw Małe Gargulce od Mini Monsters. Prezentowany zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez producenta, którą można było wygrać w niedawnym turnieju Warheim FS.

Gargulce zostały zapakowane w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie zamknięto firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Zestaw Małe Gargulce składa się z 4 takich samych, odlanych z żywicy modeli gargulców, które mierzą 22 mm wysokości i nieco ponad 10 mm szerokości. Jakość odlewu jest bardzo dobra, a usunięcie linii podziału formy i błon pozostałe po procesie odlewu nie sprawia trudności.

Zestaw świetnie nadaje się do waloryzacji makiet budynków w Warheim FS oraz innych grach osadzonych w światach fantasy i średniowieczu, czy tych o gotyckich aspiracjach.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes