logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

HQ Resin - Crystal Mine Basing Kit 1

W bogatej ofercie HQ Resin znajdziecie między innymi zestaw Crystal Mine Basing Kit 1, który przedstawię Wam w dzisiejszej recenzji. Podobnie jak inne produkty tej firmy, elementy wystroju kopalni kryształów znajdziecie w sklepie Hexy.

Crystal Mine Basing Kit 1 to złożony z 22 żywicznych części zestaw przedstawiający fragment chodnika, wyposażenie kopalni oraz psa w skali 28–32 mm. Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne części w ciepłej wodzie z mydłem. Na żadnym z modeli nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie z łatwością usunąłem szczoteczką do zębów.

Zestaw z powodzeniem można wykorzystać jako element terenu we wszelkich makietach i dioramach w klimatach fantasy, sci-fi czy historycznych. A jeśli mało Wam podobnych ozdób, zainteresujcie się też zestawem Crystal Mine Basing Kit 2.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes