logotype

Micro Art Studio - Ruined Homestead

Dziś rozpakowałem zestaw Ruined Homestead, spory element terenu z oferty Micro Art Studio. Zburzone domostwo był jedną z ufundowanych przez tę firmę nagród, które można było wygrać na turnieju Warheim FS – Przeklęty Szczurołap.

Zestaw Ruined Homestead został zapakowany w solidne kartonowe pudełko, które wsunięto w kolorową obwolutę. Całość opakowania wygląda bardzo solidnie i wizualnie prezentuje się bardzo dobrze, co jest na chwilę obecną raczej wyjątkiem wśród producentów, którzy zwykle pakują swoje wyroby w foliowe worki lub plastikowe blistry. Choć nie powinno oceniać się książki po okładce i nie wszystko złoto, co się błyszczy, to podczas otwierania pudełka czuć, że produkt jest wart swojej ceny.

Wnętrze opakowania zabezpieczono piankami, wśród których umieszczono elementy tworzące Ruined Homestead.

Zburzony dom składa się z siedmiu odlanych w żywicy elementów przedstawiających fragmenty ceglanych ścian. Detale odlewów są ostre, a rzeźba bardzo wyraźna. Nie znalazłem linii podziału formy, a błony pozostałe po procesie odlewania można łatwo usunąć szczoteczką do zębów.

Elementy składające się na Ruined Homestead zostały wyrzeźbione poprawnie, a całość jest bardzo grywalna. Zestaw z powodzeniem można wykorzystać jako element makiety lub dioramy albo stworzyć z niego scenografię gier osadzonych w czasach współczesnych i w światach steampunkowych.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes