logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Spellcrow - Dowództwo barbarzyńców

Po dwóch tygodniach od ostatniej recenzji wracam do 10 mm figurek fantasy od warszawskiej firmy Spellcrow. Dzisiaj mam nieskrywaną przyjemność przedstawić kolejną nowość: dowództwo wojsk barbarzyńców.

W blisterze znajduje się dwanaście modeli przedstawiających dowódców, chorążych oraz doboszy Towarzyszą im cztery kwadratowe podstawki 25 mm i ulotka informacyjna, czyli dodatki doskonale znane z poprzednich zestawów firmy Spellcrow w tej skali.

Jak można się było spodziewać, zestaw barbarzyńskiego dowództwa utrzymany jest w tej samej stylistyce co opisane wcześniej figurki barbarzyńskich wojowników. O samych modelach powiedzieć mogę tylko jedno… Jak poprzednio rzeźba i wykonanie są bardzo staranna – muskulatura, ubiór i wszelkie szczegóły są wyraźne, brak widocznych linii podziału, a jedyną niedoskonałością były niewielkie nadlewki przy drzewcu jednego ze sztandarów. Wystarczył jednak zwykły nożyk i po chwili po nadmiarze metalu nie pozostał żaden ślad.

Już przy poprzednich zestawach Spellcrow przyzwyczaił nas do różnorodnych modeli. Tak jest i tym razem: w blisterze znajduje się sześć wzorów (po dwie sztuki każdego), więc atak klonów nie grozi nam również wśród kadry dowódczej.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes