logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Spellcrow - Ogry

Firma Spellcrow sukcesywnie rozbudowuje linię modeli przeznaczonych do gry Argatoria. Wprawdzie kolejne oddziały do armii barbarzyńców i Reptilian do sprzedaży będą wprowadzone za jakiś czas, niemniej już teraz zapraszam do lektury prezentacji jednostki ogrów – nadchodzącego wsparcia dla wojsk barbarzyńskich.

W blistrze znajduje się osiem modeli (w moim zestawie przypadkiem znalazł się dziewiąty) i cztery kwadratowe podstawki 25 mm. Oprócz tego, tradycyjnie, do figurek dołączona jest ulotka informująca o innych produktach firmy.

Ogry zostały przedstawione zgodnie z wyobrażeniami powszechnie przyjętymi w figurkowym świecie: mają nagie torsy, pancerz ochraniający brzuch itp. Modele są bardzo starannie wykonane – jedynie na niektórych widać linię podziału. Materiał jest dość delikatny i z łatwością poddaje się obróbce.

Niewątpliwą zaletę omawianego zestawu stanowi duża różnorodność zarówno pod względem ilości wzorów, jak i uzbrojenia: żaden z modeli nie został zdublowany! Z tego powodu uważam, że ogrzy wojownicy będą dostarczać przyjemności zarówno podczas malowania, jak i w trakcie rozrywki – oddział nie będzie wyglądał jak grupa klonów.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes