logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Warlord Games - Ancient Celts: Warhound Packmaster

W pierwszy marcowy piątek zapraszam do lektury recenzji zestawu Ancient Celts: Warhound Packmaster wyprodukowanego przez Warlord Games. Prezentowane poniżej modele znalazły się wśród nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, które można było wygrać w turnieju Warheim FS – Ucieczka z Gór Środkowych.

Zestaw Warhound Packmaster został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości psiarczyk oraz trzy psy bojowe, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurki wykonano z metalu, a nadlewki i linie podziału formy, choć widoczne, nie powinny być trudne do usunięcia.

W czasie rozgrywek w Warheim FS modele warhounds z powodzeniem mogą pełnić rolę Psów bojowych lub Wilczarzy. Własne figurki warhoundów wcieliłem parę lat temu w szeregi Zbrojnych z Middenheim.

Z kolei model psiarczyka można wykorzystać jako woźnicę. Wystarczy do tego drobna konwersja: trzymany w lewej ręce topór należy zamienić na bat, a z trzymanej w prawej dłoni smyczy zrobić lejce.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes