logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Rotten Factory - Shaamru

Dziś przygotowałem dla Was recenzję kolejnego, trzeciego już produktu od Rotten Factory. Tym razem przyjrzę się zawartości blistra z figurką Shaamru.

Omawiany model składa się z czterech elementów: odlanego w całości korpusu z głową, nogami i prawym ramieniem, zszytego z czterech kawałków płaszcza, prawej dłoni dzierżącej zębate ostrze i zgiętego w łokciu lewego ramienia, zakończonego długimi palcami, z wyprostowanym palcem wskazującym.

Głowę Shaamru skrywa hełm, a korpus częściowo chroni płytowy kirys. Jednak tuż pod dolną krawędzią pancerza wylewa się obrzmiały brzuch i popękana skóra, ze szczelin której wystają macki. Pas Shaamru ozdobiony jest czaszkami, na plecy ma zarzucony futrzany płaszcz, zaś jego nogi kryje tunika z grubej sztukowanej skóry.

Jakość odlewu jest bardzo dobra, detale rzeźby są wyraźne, a krawędzie ostre. Na elementach nie zauważyłem większych nadlewek, a delikatną linię podziału formy łatwo usunąć nożem. Części modelu są dość dobrze spasowane, choć złożenie podzielonego na dwie części płaszcza będzie wymagało użycia masy modelarskiej.

Jeśli lubicie oldschool i świetną jakość odlewu, to model Shaamru od Rotten Factory może Was zainteresować.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes