logotype

Rotten Factory - Naurr

Dziś przygotowałem dla Was recenzję zawartości blistra z figurką Naurr od Rotten Factory, która w starciach w Warheim Fatasy Skirmish będzie przedstawiać nową Postać Dramatu: Klausa Reinwalda, niegdyś łowcę czarownic, a obecnie bezlitosnego oprawcę pojmanych sługusów Chaosu.

Omawiany model składa się z dwóch elementów: odlanego w całości korpusu z głową, nogami i ramionami oraz wielkiego topora z zaciśniętymi na rękojeści dłońmi.

Na pierwszy rzut oka ręcznie rzeźbiony model przedstawia odzianego w spodnie i kaptur, umięśnionego ponad wyobrażenie Oprawcę, który trzyma przed sobą wielki topór. Ponadto do pasa przytroczone ma czaszki, a na lewej nodze fragmenty zbroi płytowej.

Jednak dokładniejsze oględziny pozwalają ujawnić niepokojące detale, takie jak trzy palce prawej dłoni, nabrzmiałe wrzody na plecach i klatce piersiowej, czy brak warg wokół obnażonych zębów! Właśnie te detale sprawiły, że postanowiłem wykorzystać Naurra jako wspomnianą na wstępie Postać Dramatu.

Jakość odlewu jest bardzo dobra, detale rzeźby są wyraźne, a krawędzie ostre. Na elementach nie zauważyłem większych nadlewek, a delikatną linię podziału formy z łatwością usunąłem nożem.

Jeśli lubicie oldschool i świetną jakość odlewu, to model Naurr od Rotten Factory powinien przypaść Wam do gustu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes