logotype

Spellcrow - Mrokin z pałką

Niewysokie, spokojne, kochające proste wiejskie życie, unikające przygód, schludne, przyjacielskie i sympatyczne… Pora skończyć z tym mitem! Dzisiaj przyjrzymy się niziołkowi, który odbiega od tego obrazu. W ciemnych zaułkach najgorszych dzielnic Umbra Turris można się natknąć na bohatera dzisiejszego tekstu. W najlepszym wypadku spotkanie skończy się utratą kosztowności i kilkoma guzami, w gorszym – odejściem do zaświatów.

 

Model mrokina został wyprodukowany przez Spellcrow z myślą o grach toczonych według zasad Umbra Turris, pierwszych zasad tej firmy. Figurkę wykonano z metalu w skali 28 mm.

Jakość rzeźby jest dobra: wszystkie detale, choć nieliczne, są dokładnie wykonane. Stosunkowo niewielka liczba szczegółów nie jest jednak słabą stroną, bowiem model przedstawia prostego rzezimieszka w podartym ubraniu, którego jedyne uzbrojenie stanowi zwyczajna drewniana pałka. Ciekawym pomysłem było wyrzeźbienie garbu, który wyróżnia małego bandytę i nadaje bardziej niepokojący wygląd.

Jedyną rzeczą, nad jaką należy popracować, jest linia podziału biegnąca wzdłuż lewej ręki, aczkolwiek jej usunięcie nie powinno nastręczyć problemów.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes