logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Rotten Factory - Shields No. 1

Dziś przygotowałem dla Was recenzję zawartości blistra Shields No. 1 od polskiej firmy Rotten Factory. Ten zestaw tarcz w skali 28 mm powinien zainteresować wszystkich tych, którzy lubią figurkowy oldschool.

Omawiany zestaw składa się z dziewięciu okrągłych tarcz, z których sześć ozdobionych jest płaskorzeźbami przedstawiającymi złowrogie twarze. Oprócz tego na wszystkich tarczach wyrzeźbiono także uszkodzenia i szczerby powstałe w walce.

Jakość odlewu jest bardzo dobra, detale rzeźb są wyraźne, a krawędzie ostre. Na elementach nie zauważyłem nadlewek, a delikatną linię podziału formy z łatwością usunąłem nożem.

Utrzymane w „staroszkolnym” stylu tarcze mogą zostać wykorzystane zarówno podczas konwersji modeli Zielonoskórych, jak i Wojowników Chaosu czczących Nurgla, Pana Rozkładu.

Na ostatnim zdjęciu możecie zobaczyć efekt wykorzystania tarcz z zestawu Shields no. 1 od Rotten Factory. Zastąpiłem nimi oryginalne tarcze na modelach Zielonoskórych od Scibor MM, które znajdą się w szeregach Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul. Niebawem banda ta w całej okazałości zagości na łamach Danse Macabre.

Komentarze   

#1 ja1 2018-01-13 13:32
Bardzo fajne te tarcze, pasują do figurek.
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes