logotype

Privateer Press - Cage Rager

Dziś przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa prezentację zawartości pudełka Cage Rager od Privateer Press. Jak stali czytelnicy Danse Macabre dobrze się domyślają, zestaw kupiłem bynajmniej nie z chęci gry w Hordes – ale moje plany zdradzę dopiero po opisie.

Ekipa z Privateer Press zapakowała zestaw Cage Rager w solidne, bogato ilustrowane, kartonowe pudełko, na którym widnieją zdjęcia pomalowanego modelu i wiele innych niezbędnych zdaniem producenta informacji. Wewnątrz znajduje się trzynaście plastikowych elementów wraz z okrągłą podstawką o średnicy 50 mm.

Na częściach nie zauważyłem większych nadlewek; były na nich za to wyraźne linie podziału formy, które wymagały usunięcia ostrym nożem.

Pomimo dużych rozmiarów model złożyłem bez większych problemów, choć dla pewności poszczególne elementy połączyłem za pomocą pinów. Jakość odlewu jest dobra, rzeźba wyraźna, a części są dość dobrze do siebie spasowane – jedynie w kilku miejscach musiałem wypełnić szczeliny masą modelarską.

Nie skleiłem jedynie widocznych na zdjęciu klatek, które składają się z dwóch elementów. Połączyłem je jedynie tymczasowo, by nie utrudniać sobie malowania.

Model Cage Rager zamierzam wykorzystać w czasie rozgrywek w Warheim FS, gdzie wraz innymi figurkami wejdzie w skład Żelaznego Demona, czyli machiny wojennej Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul. Już niebawem banda ta w całej okazałości zagości na łamach Danse Macabre.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes