logotype

Deep-Cut Studio - Rake’s Corner

Dziś zapraszam was do lektury recenzji maty do gry Rake’s Corner od Deep-Cut Studio. Omawiany produkt jest częścią puli nagród, które będzie można wygrać na turnieju Warheim FS – Przeklęty Szczurołap!

Mata dotarła do mnie zwinięta w rulon i zapakowana w dobrze zabezpieczone kartonowe pudło.

Wydrukowana na PVC grafika przedstawiająca Rake’s Corner została zaprojektowana przez firmę Dave Graffam Models, a ilość detali, kolor i jakość wydruku jest na najwyższym poziomie.

Mata ściśle przylega do stołu, a ze względu na jej ciężar i rozmiar trudno o przypadkowe przesunięcie.

Po rozłożeniu maty na powierzchni stołu wszelkie zagięcia szybko znikają bez śladu. Nie musimy też obawiać się także oblania jej: mata jest wodoodporna, a rozlana ciecz łatwo da się zetrzeć i nie zostawi śladów.

Powierzchnia jest matowa i nie odbija światła, w tym światła lampy błyskowej, a grafika zdecydowanie podnosi walory estetyczne pola bitwy i dobrze prezentuje się na zdjęciach.

Mata dostępna jest w trzech rozmiarach: 3'x3' oraz 4'x4' i 4'x6'. Nawet jeśli zwykle gracie na stole o rozmiarach 4'x4', to ze względu na rzekę umieszczoną na środku pola bitwy dobrze jest wybrać matę o rozmiarze 4'x6', która pozwoli przesuwać rzekę na polu bitwy wedle potrzeb i w ten sposób poszerzy możliwości rozstawiania różnych stołów.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes