logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Otherworld Miniatures - Human Male Illusionist

Zapraszam do lektury recenzji figurki Human Male Illusionist wyprodukowanej przez Otherworld Miniatures. Opisany poniżej model znalazł się wśród nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS – Mitterherbst.

Model Human Male Illusionist został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w jednej części model, okrągła podstawka 25 mm oraz ulotka z informacjami od producenta.

Figurkę iluzjonisty odlano z metalu, a nadlewki i linie podziału formy, choć widoczne, nie powinny być trudne do usunięcia.

Autorem figurki Human Male Illusionist jest Kev Adams, a sam model przedstawia jednego z magów, których bez trudu można spotkać w różnych światach fantasy. W czasie rozgrywek w Warheim FS może on z powodzeniem pełnić rolę Magusa czy jednego z Czarowników.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes