logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Mini Monsters - Koła do rydwanu, wozu

Zapraszam na kolejną recenzję produktu Mini Monsters, w której przedstawię Wam bliżej zestaw Koła do rydwanu, wozu. Omawiane elementy były jedną z ufundowanych przez producenta nagród, które można było wygrać w turnieju Warheim FS – Ucieczka z Gór Środkowych.

Koła zostały zapakowane w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie zamkniętą firmową ulotką z adresem internetowym i innymi niezbędnymi informacjami.

Koła do rydwanu, wozu to odlany z żywicy zestaw dwóch elementów o średnicy 27 mm, dedykowany do skali 28–30 mm. Jakość odlewu jest bardzo dobra, a linie podziału i błony pozostałe po procesie odlewu są łatwe do usunięcia.

Zestaw świetnie nadaje się do waloryzacji modeli kołowych machin wojennych w Warheim FS oraz innych grach osadzonych w światach fantasy i średniowieczu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes