logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Werewoolf Miniatures - Deadwood Trees

Zapraszam do lektury recenzji czterech zestawów Deadwood Trees oznaczonych rozmiarami S, M, L i XL. Wszystkie drzewa wyprodukowała polska firma Werewoolf Miniatures, a można je nabyć w sklepie Hexy.

Martwe drzewa odlano z żywicy, a nieliczne błony pozostałe po procesie odlewania można łatwo usunąć za pomocą szczoteczką do zębów. Przed malowaniem warto także umyć je w ciepłej wodzie z mydłem.

Rzeźba i detale Deadwood Trees w pełni oddają ich nazwę: to karłowate, poskręcane, porośnięte pasożytniczymi grzybami, zamieszkałe przez jadowite pająki drzewa, wokół których leżą kości i zniszczony, porzucony ekwipunek poległych awanturników. Wszystkie cztery modele doskonale nadają się do waloryzacji wiejskich makiet i dioram.

W Warheim FS modele Deadwood Tree można także z powodzeniem wykorzystać jako prastare drzewa.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes