logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ścibor - Moscal Lord #2

Dziś zapraszam do lektury recenzji modelu Moscal Lord #2 od Scibor MM. Ten krasnoludzki dowódca był jedną z nagród ufundowanych przez Scibor MM, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS – Ucieczka z Gór Środkowych.

Moscal Lord został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w kilku częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Moscal Lord to uzbrojony w dwuręczny topór, solidnie opancerzony krasnolud w rogatym hełmie. W czasie rozgrywek w Warheim FS świetnie sprawdzi się jako dowódca Krasnoludów Chaosu z Zron Uzkul, choć nieco odstaje od tradycyjnego wizerunku członków tej nacji proponowanego przez GW.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes