logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Mini Monsters - Orkowy Totem

Dziś piątek, zapraszam zatem szanowne państwo-draństwo na kolejną recenzję, w której przedstawię Wam bliżej Orkowy Totem od Mini Monsters. Model ten był jedną z ufundowanych przez tę firmę nagród na turnieju Warheim FS – Ucieczka z Gór Środkowych.

Zestaw został zapakowany w przeźroczysty worek strunowy. Opakowanie została zamknięte firmową ulotką z adresem internetowym oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Orkowy Totem to odlany z żywicy zestaw składający się z 6 elementów, które po złożeniu osiągają wysokość 105 mm. Jakość odlewu jest bardzo dobra, a linie podziału formy i błony pozostałe po procesie odlewu są bardzo łatwe do usunięcia.

Totem świetnie nadaje się do waloryzacji makiet i podstawek w Warheim FS oraz innych gier osadzonych w uniwersum Warhammer.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes