logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

HQ Resin - Crystal Mine Basing Kit 2

W dzisiejszej recenzji przedstawię Wam zestaw Crystal Mine Basing Kit 2 pochodzący z bogatej oferty HQ Resin dostępnej w sklepie Hexy. Omawiane dziś modele są jedną z nagród ufundowanych przez producenta, którą można będzie wygrać w turnieju Warheim FS – Mitterherbst.

Crystal Mine Basing Kit 2 to złożony z 23 żywicznych elementów zestaw, który przedstawiający fragment torowiska i górniczej kolejki wąskotorowej.

Zestaw Crystal Mine Basing Kit 2 składa się z dwóch wózków, stempli górniczych, trzech beczek, lampy naftowej i czterech elementów torowiska. Elementy te można z powodzeniem wykorzystać do budowy makiety lub dioramy związanej na przykład z Khazadami.

Po rozpakowaniu umyłem elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nie znalazłem linii podziału formy, a nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów.

Komentarze   

#1 Umpapa 2017-08-05 09:21
U, najs, szkoda, że nie moja 20 mm skala...
Cytować
#2 Sarmor 2017-08-06 15:32
Niestety, poza Terenami do Gier chyba żadna z polskich firm nie robi terenów w 20 mm.
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes