logotype

Micro Art Studio - skrzynie

Zapraszam na kolejną recenzję produktów od Micro Art Studio. W poprzednich wpisach pokazałem Wam zawartość trzech dużych zestawów: Fish Market, Spice Market oraz Golemic Market. Dziś z kolei zaprezentuję trzy mniejsze zestawy – Wooden Crates, Food Crates i Spare Parts Crates – które można nabyć do używania osobno lub w celu uzupełnienia większych zestawów.

Zestawy Wooden Crates, Food Crates oraz Spare Parts Crates zostały zapakowane przez ekipę z Micro Art Studio w blistry wykonane z tworzywa sztucznego i tektury, na których umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Wooden Crates to zestaw dziesięciu pustych drewnianych skrzyń. Z kolei Food Crates oraz Spare Parts Crates to zestawy złożone z tuzina elementów, przy czym w każdym znajdują się cztery puste drewniane skrzynie takie jak w Wooden Crates, a osiem pozostałych posiada takie samo wypełnienie jak skrzynie z przedstawionych wcześniej dużych zestawów Fish Market i Spice Market (w przypadku Food Crates) albo Golemic Market (w przypadku Spare Parts Crates).

Trzy zestawy skrzyń zostały wykonane z pomysłem. Z powodzeniem można wykorzystać je jako większe elementy makiety albo pojedyncze elementy urozmaicające scenografię w czasie rozgrywania gier osadzonych w czasach współczesnych i światach steampunkowych czy fantasy. Ja oczywiście wykorzystam zestawy w Warheim FS.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes