logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Warlord Games - Mastiff Packmaster

Zapraszam do lektury recenzji zestawu Ancient Britons: Mastiff Packmaster wyprodukowanej przez Warlord Games. Prezentowany poniżej zestaw był jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w turnieju Warheim FS – Ucieczka z Gór Środkowych.

Zestaw Mastiff Packmaster został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości model Psiarczyka oraz trzy mastify, a także ulotka z informacjami od producenta.

Figurki zostały odlane z metalu, a nadlewki i linie podziału formy, choć widoczne, nie powinny być trudne do usunięcia.

W Warheim FS modele Mastifów z powodzeniem mogą pełnić rolę Psów bojowych. Podobny model umieściłem parę lat temu na podstawce Szczurołapa. Model Psiarczyka można wykorzystać jako woźnicę. Wystarczy zamiana trzymanego w lewej ręce topora na bat lub bicz, zaś smycz trzymana w prawej dłoni równie dobrze może być lejcami.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes