logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Spellcrow - Goblin z wielkim piórem

Dziś zapraszam do lektury recenzji figurki Goblin z wielkim piórem wyprodukowanej przez Spellcrow. Prezentowany poniżej model był jedną z nagród ufundowanych przez tę firmę, które można było wygrać w turnieju Warheim FS – Ucieczka z Gór Środkowych.

Goblina z wielkim piórem otrzymałem zapakowanego wraz z innymi nagrodami w woreczek strunowy, wewnątrz którego znalazł się odlany w całości model, mały dodatek do niego oraz kwadratowa podstawka o boku 25 mm. Figurka została odlana z metalu, a nadlewki i linie podziału formy, choć widoczne, nie powinny być trudne do usunięcia.

Goblin z wielkim piórem uzbrojony jest ponadto w broń drzewcową, a przed wrogimi ciosami chroni go kolczuga i nieco zniszczona tarcza. Zielonoskóry wygląda jednak na prawdziwego twardziela, bowiem oprócz wymienionego wyżej ekwipunku posiada także solidną skrzynię, w której przetrzymuje swoje skarby.

Goblin z wielkim piórem z powodzeniem może być wykorzystany jako bohater w drużynach Zielonoskórych do Warheim FS.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes