logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ścibor - Town Guard Drummer

W piątek zapraszam was do lektury recenzji modelu 28mm/30mm Town Guard Drummer, który był jedną z nagród ufundowanych przez Scibor Monstrous Miniatures do wygrania w turnieju Warheim FS – Ucieczka z Gór Środkowych.

Town Guard Drummer został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w dwóch częściach żywiczny model oraz sceniczna podstawka, a także ulotka z adresem internetowym sklepu. Z kolei na odwrocie blistra znajduje się naklejka z kodem kreskowym oraz nazwą zestawu.

Figurka została odlana z szarej żywicy, a nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie są trudne do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Town Guard Drummer to model prezentujący odzianego w strój błazna dobosza, który w czasie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem może zostać wykorzystany jako sygnalista w drużynach ludzi lub jako Najemne Ostrze.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes