logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Werewoolf Miniatures - Ronin from the Land of the Rising Sun

Zapraszam szanowne państwo-draństwo do zapoznania się z recenzją figurki Ogre Mercenary: Ronin from the Land of the Rising Sun od Werewoolf Miniatures, którą można nabyć w sklepie Hexy. Model ten był jedną z nagród podczas turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów, który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Figurkę Ronina otrzymałem zapakowaną w strunowy worek, który z kolei został umieszczony w kartonowym pudełku, wewnątrz którego znalazły się także pianki zabezpieczające żywiczne elementy przed uszkodzeniem.

Złożony z dwunastu części model w skali 28 mm został odlany w szarej żywicy, a kilka nadlewek i linii podziału formy było łatwe do usunięcia.

Ronin to potężny Ogr uzbrojony i wyekwipowany w klasyczny oręż oraz pancerz z Nipponu. I gdyby nie duży rozmiar, wojownik bez trudu uchodziłby za stereotypowego, szykującego się do walki samuraja. Figurka posiada dwie alternatywne głowy, przy czym mi bardziej podoba się w wersji bez hełmu.

W Warheim Fantasy Skirmish model z powodzeniem można wykorzystać jako Najemne Ostrze.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes