logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Werewoolf Miniatures - Crosses

Zapraszam do zapoznania się z recenzją zestawu Krzyże od Werewoolf Miniatures, który był jedną z nagród, które można było wygrać podczas turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów! w klubie Inny Wymiar.

Zestaw Krzyży otrzymałem zapakowany w strunowy worek. Ten z kolei został umieszczony w kartonowym pudełku, wewnątrz którego znalazły się także pianki zabezpieczające żywiczne elementy przed uszkodzeniem.

Złożony z 10 elementów (pięć wzorów) zestaw w skali 28 mm został odlany w szarej żywicy, a kilka nadlewek i linii podziału formy łatwo było usunąć.

Zestaw z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji makiet lub dioram, a nawet podstawek pod modele używanych zarówno w uniwersach fantasy, jak i tych bliższych naszej rzeczywistości.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes