logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

BlackChapel Miniatures - Blacksmith

Dziś mam dla Was recenzję modelu Blacksmith od BlackChapel Miniatures. Ta hiszpańska firma dołączyła do grona sponsorów turnieju Warheim FS - Śmiech Mrocznych Bogów…, który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Model Blacksmith otrzymałem solidnie zapakowany w kartonowe pudło wraz z innymi nagrodami na turniej. Model został zapakowany w blister, wewnątrz którego znalazły się trzy metalowe elementy, gąbka zabezpieczająca figurkę przed uszkodzeniem oraz firmowe ulotki BlackChapel Miniatures.

Ślady podziału formy i nadlewki są nieliczne i łatwe do usunięcia. Wewnątrz blistra znajduje się korpus oraz lewa i prawa dłoń, w których kowal dzierży narzędzia.

Blacksmith przedstawia brodatego krasnoludzkiego kowala, który odziany jest w skórzany fartuch, hełm z przyłbicą i mocne buty. Rzemieślnik w dłoniach trzyma narzędzia kowalskie. Model utrzymany jest w stylistyce nawiązującej do modeli GW i z powodzeniem może zostać wykorzystany jako urozmaicenie armii złożonej z figurek tej firmy.

BlackChapel Miniatures zrobiło bardzo dobrego krasnoludzkiego kowala, który jest świetnym kandydatem na bohatera Khazadów do Warheim FS.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes