logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristuls Extraordinary Market - Flaming Torches

Piątek, pora więc na kolejną recenzję zestawu będącego jedną z nagród na turnieju Warheim FS – Śmiech Mrocznych Bogów, który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar. Relację z turnieju znajdziecie na Danse Macabre.

Dziś pokażę Wam zawartość pudełka Flaming Torches od Ristuls Extraordinary Market.

Zestaw Flaming Torches został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazło się jedenaście żywicznych elementy oraz firmowa ulotka Ristuls EM.

Widoczne na zdjęciach błon pozostałe po procesie odlewania są łatwe do usunięcia, wystarczy do tego szczoteczka do zębów. Na odlewach nie zauważyłem większych linii podziału formy.

Zestaw Flaming Torches składa się z jedenastu różnych pochodni, które można wykorzystać zarówno do konwersji modeli jak i waloryzacji makiet oraz dioram lub podstawek pod modele.

Elementy mierzą od 14 do 30 mm, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla Ristuls EM stylu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes