logotype

HQ Resin - Astronomer’s Workshop Basing Kit

W bogatej ofercie HQResin znajdziecie zestaw Astronomer’s Workshop Basing Kit, który przedstawię Wam w dzisiejszej recenzji. Podobnie jak inne produkty od HQResin, zestaw ten znajdziecie w sklepie Hexy.

Astronomer’s Workshop Basing Kit to złożony z 17 żywicznych elementów zestaw zawierający wykonane w skali 28–32 mm elementy wyposażenia pracowni astronoma, wśród której znajduje się: 1 teleskop na statywie, 6 zamkniętych ksiąg w różnych rozmiarach, 1 duża otwarta księga, 1 pergamin z piórem i kałamarzem, 1 pergamin z lupą i przyrządami pomiarowymi, 1 czysta karta pergaminu, 1 zwinięty pergamin, 1 drewniana ławka, 1 drewniany pulpit, 1 globus oraz 1 lampa i 1 świeca na czaszce.

Po rozpakowaniu umyłem żywiczne elementy w ciepłem wodzie z mydłem. Nieliczne błony pozostałe po odlewie usunąłem szczoteczką do zębów. Linie podziału formy zauważyłem jedynie na statywie pod teleskopem.

Podczas czyszczenia i przygotowywania elementów do malowanie trzeba szczególnie uważać przy globusie i rozłożonej księdze. Miejsca łączenia są naprawdę cienkie i przy odrobinie nieuwagi można złamać cienkie elementy wykonane z żywicy.

Zestaw Astronomer’s Workshop Basing Kit z powodzeniem można wykorzystać zarówno do konwersji figurek, jak i do waloryzacji makiet, dioram lub podstawek.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes