logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Werewoolf Miniatures - Forest Troll

Zapraszam szanowne państwo-draństwo do zapoznania się z recenzją modelu Forest Troll od Werewoolf Miniatures, którą można nabyć w sklepie Hexy. Potwora tego można było wygrać podczas turnieju Warheim FS — Śmiech Mrocznych Bogów!, który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Figurkę Forest Troll otrzymałem zapakowaną w strunowy worek, który z kolei został umieszczony w kartonowym pudełku. Wewnątrz pudełka znalazły się także pianki zabezpieczające żywiczne elementy przed uszkodzeniem.

Złożony z czterech części model w skali 28 mm został odlany w szarej żywicy, a kilka nadlewek i linii podziału formy były łatwe do usunięcia.

Wyrzeźbiony przez Marcina Szymańskiego Forest Troll swoją stylistyką nawiązuje bezpośrednio do Trolli znanych z uniwersum Warhammer Fantasy i z powodzeniem może zostać użyty jako towarzysz Leśnych Goblinów w trakcie rozgrywek Warheim FS. Stwór dzierży na ramieniu ogromną sękatą maczugę, w biodrach omotany jest wykonaną z desek i kości przepaską, a prawe ramię chroni naramiennikiem wykonanym z kręgosłupa, żeber i czaszki. Kości są zresztą dość licznymi ozdobami tego nie dbającego o higienę stwora.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes