logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Kromlech - Kri'tho'ann - Herald of Pain

Zapraszam do zapoznania się z relacją z rozpakowania pudełka z modelem Kri'tho'ann – Herald of Pain od Kromlech. Zestaw ten był jedną z nagród do wygrania podczas turnieju Warheim FS – Śmiech Mrocznych Bogów!, który odbył się 11 czerwca 2016 roku w Katowicach w klubie Inny Wymiar.

Figurka zapakowana została w przeźroczysty blister, wewnątrz którego znalazł się odlany w trzech częściach model, a także ulotka z informacjami w kilku językach. W trakcie transportu niezabezpieczonego gąbką modelu złamało się ostrze glewii, którego nie widać na zdjęciach. Nadlewki i błony pozostałe po odlewie nie były trudne do usunięcia.

Miłośnicy uniwersum Warhammer bez trudu rozpoznają, że Kri'tho'ann – Herald of Pain wyrzeźbiony został w stylistyce nawiązującej do Slaanesha, Księcia Chaosu, jednego z Bogów Chaosu. Dlatego z powodzeniem może pełnić rolę Wojownika Chaosu naznaczonego Piętnem Slaanesha.

Potwierdzają to zresztą namalowane na figurce symbole do złudzenia przypominające Znak Księcia Chaosu oraz przydomek Herald of Pain.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes