logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 5 kwietnia 2015

Ostatnie dwa tygodnie były pewnie dla wielu czasem wiosennych porządków i przygotowań do świąt wielkanocnych. Jednak twórcy gier i modeli nie przerwali swojej pracy, a my nie zaprzestaliśmy wyszukiwać ich najciekawszych dokonań, czego owocem jest poniższe zestawienie. Zapraszam do lektury!

Uwaga! Poniższe zestawienie zawiera zdjęcia miniaturowych rzeźb nagich kobiet.

24 marca

Zestawienie zaczniemy nietypowo, bo od mikroskali. Total Battle Miniatures zaprezentowało zdjęcia przygotowywanych na 200 rocznicę bitwy pod Waterloo 6 mm wersji miejsc, przy których wojska francuskie starły się z siłami VII koalicji podczas 100 dni Napoleona. Poniżej możecie zobaczyć Château d'Hougoumont oraz Plancenoit.

Złapaliście wiedźmę, ale nie jesteście pewni, czy możecie ją spalić? Potrzebujecie zdobyć francuski zamek, ale nie macie pomysłu na podstęp? Poproście o pomoc sir Bedevere'a! (Studio Miniatures, 28mm.)

26 marca

Khurasan Miniatures powiększyło swoją ofertę Kosmicznych Demonów o "wampiry". Choć wariant ze skrzydłami nie do końca mnie przekonuje, nie-Obcych nigdy za mało.

30 marca

A jeśli zdecydujecie się skorzystać z porad sir Bedevere'a, to nie zapomnijcie o jego wiernym giermku! Dla niego na szczęście nie zabrakło kokosów.

Kev White przygotował kolejną figurkę niewiasty, tym razem w klimatach steampunkowych. W przygotowaniu wersja z dłuższą bronią i dłuższą spódnicą (którą także możecie zobaczyć na jego profilu).

31 marca

Ostatniego dnia miesiąca pojawiły się marcowe nowości od Oddziału Ósmego. Tym razem otrzymaliśmy solidną dawkę pojazdów z czasów współczesnych i dwa z okresu II wojny światowej.

2 kwietnia

Pierwsza z prezentowanych dziś kwietniowych nowości może wyglądać na primaaprilisowy żart, ale wcale nim nie jest. Rebel Minis wprowadziło do sprzedaży zestaw kaczych poszukiwaczy przygód, którzy świetnie nadają się do mniej konwencjonalnych gier fantasy.

A wracając do rzeźb Keva – w sklepie Hasslefree Minis w końcu pojawiły się zapowiadane pewien czas temu sukkuby i inkuby. Poniżej możecie zobaczyć najbardziej przyzwoitą z rzeźb.

Pora na kampanię crowdfundingową – o dziwo jedyną w dzisiejszym zestawieniu. Celem Thrash Bash Bits jest sfinansowanie produkcji najróżniejszych drzwi do gier sci-fi, początkowo w skali 28mm, ale w planach są także 15 i 6 mm. Kampania urzekłą mnie swoją skromnością, choć niestety brakuje prezentacji tzw. stretch goals, o których możemy się dowiedzieć jedynie wczytując w aktualizacje.

3 kwietnia

Potrzebujecie szkieletów do armii nekromanty lub do udekorowania wnętrza jaskini bestii? Zainteresujcie się poniższym zestawem od Dragon Forge. Niestety, jego cena – 4$ – może nieco zniechęcać.

4 kwietnia

Na koniec zestawienia mam dla Was kolejną kobiecą figurkę od Hasslefree – kapłankę Xanthię, która będzie świetną sojuszniczką lub przeciwnikiem dla dzielnego, umięśnionego barbarzyńcy.

I tak dotarliśmy do końca dzisiejszej Niszowej Niedzieli. Dziękuję za uwagę i zapraszam za następne dwa tygodnie!

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes