logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Niszowa Niedziela - 25 stycznia 2015

Witam w kolejnej odsłonie Niszowej Niedzieli. Czy końcówka pierwszego miesiąca nowego roku przyniosła nam coś ciekawego? Zdecydowanie tak, szczególnie jeśli przyjrzymy się naszym rodzimym firmom i ich produktom.

 

 

13 stycznia

Warploque – Na pierwszy ogień pójdą mordercze kiwi. Być może nie są to modele, dla których będzie łatwo znaleźć zastosowanie, ale zdecydowanie warto nad nimi pomyśleć, gdyż zostały wykonane z zaskakująco dużą dbałością o detale.

15 stycznia

Knight Models – Dla wszystkich fanów uniwersum DC oraz serialu pod tytułem Arrow, oto i kolejne wcielenie Oliviera Queena.

Wyrd – W związku z wydaniem bety kampanii do Malifauxa, Wyrd częstuje nas zestawami modeli, które możemy złożyć według własnego 'widzi mi się'. Spośród pozostałych nowości dedykowanych na styczeń/luty na pewno wybija się ekipa Dreamera – starter Hide and Seek.

16 stycznia

Avatars of War – Tym razem AoW zaskakuje wydając coś, co nie jest kolejną wariacją modeli wzorowanych na archetypach ze Starego Świata. Przygotowany przez AoW gladiator zaskakuje przede wszystkim dynamiczną pozą.

17 stycznia

Mini Monsters – Nasz rodzimy wkład w nowości figurkowo/modelarskie rozpoczyna Mini Monsters ze świetnym kamiennym mostem, który z pewnością będzie dobrym urozmaiceniem wielu stołów.

18 stycznia

Hi-Tech Miniatures – Kolejna nowinka z naszego rodzimego podwórka to ta oto biomechaniczna hybryda.

19 stycznia

Mantic – Do sprzedaży trafiły modele z czwartego sezonu Dreadball, w ramach którego na boisko trafiają dwie nowe drużyny, Sphyr oraz Hobgobliny.

Black Grom Studios – BGS zapewnia nam z kolei możliwość ciekawego urozmaicenia naszego pola walki za pomocą tej oto fontanny.

21 stycznia

Spellcrow – System Umbra Turris w końcu doczekał się długo oczekiwanego drukowanego podręcznika.

23 stycznia

Spellcrow – Na zakończenie kolejny kosmiczny rycerz od Spellcrowa. Jak zwykle trzymający solidny poziom i zdecydowanie lepszy, niż modele będące jego inspiracją.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes