logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

D10 Language School

Miłośnicy fantastyki, jak tam Wasz angielski? Nie najlepiej, więc musicie czekać na tłumaczenia ulubionych wydawnictw? A może na lekturze książek, podręczników i instrukcji w oryginale wyćwiczyliście umiejętność czytania, lecz chcielibyście popracować nad komunikacją? Jeśli tak, zainteresujcie się D10 Language School!

D10 Language School to inicjatywa mająca na celu stworzenie Warszawie szkoły języka angielskiego skierowanej przede wszystkim do miłośników szeroko rozumianej fantastyki. Twórcy chcą sięgnąć po niekonwencjonalne metody nauczania i wykorzystywać:
- teksty i słuchowiska okołofantastyczne,
- gry fabularne (RPG),
- gry terenowe (LARP),
- gry komputerowe,
- planszówki,
- spotkania klubu dyskusyjnego.

Inicjatywa wystartowała na tegorocznym Polconie i obecnie twórcy szkoły poszukują pierwszych chętnych. Zainteresowani? Piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możecie też odwiedzić profil szkoły na FB: http://www.facebook.com/D10LS

A jeśli wolicie spotkać się z organizatorami osobiście, udajcie się na Spotkanie Informacyjno-Planszówkowe w niedzielę 6 października o 14:00 w kuchnio-kawiarnio-klubo-świetlicy Solec 44. Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes