logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Kuchenne Desekracje - Energon Crystals

Kryształy... Jeden z najbardziej charakterystycznych elementów terenu zarówno w przypadku gier fantasy, jak i sci-fi, a zarazem dość trudno dostępny - szczególnie jako większa forma, a nie tylko ozdobnik na podstawkę. Tym razem w kuchni rozpakowany został zestaw Energon Crystals (Purple) produkcji Gale Force Nice z serii Battlefield In a Box Terrain zawierający 6 relatywnie dużych kryształów.

Produkt ten otrzymałem w paczce z okopami, więc wszystkie detale pozostają w mocy. Obiecujące opakowanie styropianowe niestety okazało się stosowne jedynie do jednorazowego dostarczenia towaru do klienta, bowiem styropian jest na tyle miękki, że zwyczajnie kruszy się podczas rozpakowywania. Szkoda, bowiem samo pudełeczko jest schludne i poręczne.

Same kryształy... Cóż, właściwie oprócz odrobinę innego odcienia tworzywa niż na okładce nie mam im nic do zarzucenia. Na zdjęciach producenta wyglądają na blado różowe, na moich na niebieskie, a a w rzeczywistości wpadają w fiolet - najwyraźniej obiektywy ich nie kochają. Jakkolwiek czepiam się tylko formalnie, bowiem uważam że ich kolor jest lepszy niż na pudełku.

Fajne kształty oraz wielkość pozwalająca na użycie w praktycznie dowolnej skali 15mm+ (jakkolwiek producent podaje) powodują, że są niezwykle użyteczne, czy to w jaskini Smauga, czy na drugim księżycu czwartej planety Oriona.

Przemyślany kształt sprawia, że mogą być użyte zarówno jako element makiety, jak i teren swobodnie stojący na stole.

Sam materiał jest lekko matowy (wygląda trochę jak piaskowane szkło), co dla jednych może być wadą, ja jednak uważam to za zaletę, bowiem wydaje mi się, że przez to wyglądają o wiele bardziej przekonywająco niż gdyby były przeźroczyste.

Podsumowując: jestem bardzo zadowolony z zakupu tego zestawu i uważam, że są to najklawsze kryształy do gier bitewnych, jakie do tej pory spotkałem,. i do tego w dość rozsądnej cenie (na stronie producenta 25$).

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes